28B0631-100
型號描述:
Solid Free Hanging Ferrite Core 243Ohm @ 100MHz ID 0.364" Dia (9.25mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 1.102" (27.99mm)
FERRITE 250 OHM HINGED 52MM X 1.
型號:
28B0631-100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Length
1.102" (27.99mm)
Impedance @ Frequency
243Ohm @ 100MHz
Inner Dimension
0.364" Dia (9.25mm)
Outer Dimension
0.630" Dia (16.00mm)