28B0625-100
型號描述:
Solid Free Hanging Ferrite Core 280Ohm @ 100MHz ID 0.310" Dia (7.87mm) OD 0.625" Dia (15.88mm) Length 1.125" (28.58mm)
FERRITE 24 OHM CLIP 8MM X 0.60MM
型號:
28B0625-100
品牌:
Laird-Signal Integrity Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
110
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Mounting Type
Free Hanging
Material
28
Length
1.125" (28.58mm)
Type
Round
Design
Solid
Ratings
Impedance @ Frequency
280Ohm @ 100MHz
Inner Dimension
0.310" Dia (7.87mm)
Outer Dimension
0.625" Dia (15.88mm)