28B0562-100
- 型號描述:
Solid Free Hanging Ferrite Core 184Ohm @ 100MHz ID 0.250" Dia (6.35mm) OD 0.562" Dia (14.27mm) Length 0.530" (13.46mm)
FERRITE CORE 184 OHM SOLID 6.4MM
- 型號:
- 28B0562-100
- 品牌:
- Laird-Signal Integrity Products
數量:
- Packaging
- Tray
- Mounting Type
- Free Hanging
- Length
- 0.530" (13.46mm)
- Impedance @ Frequency
- 184Ohm @ 100MHz
- Inner Dimension
- 0.250" Dia (6.35mm)
- Outer Dimension
- 0.562" Dia (14.27mm)