28B0562-0R0
型號描述:
Solid Ferrite Core 145Ohm @ 100MHz ID 0.250" Dia (6.35mm) OD 0.562" Dia (14.27mm) Length 0.400" (10.16mm)
FERRITE 31 OHM CLAMP 52MM X 1.50
型號:
28B0562-0R0
品牌:
Laird-Signal Integrity Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3042 倍增量:1
Type
Round
Design
Solid
Impedance @ Frequency
145Ohm @ 100MHz
Material
28
Inner Dimension
0.250" Dia (6.35mm)
Outer Dimension
0.562" Dia (14.27mm)
Ratings
Mounting Type
Length
0.400" (10.16mm)