V250LA40AP
- 型號描述:
390 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
- 型號:
- V250LA40AP
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 10-15工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Maximum AC Volts
- 250 V
- Maximum DC Volts
- 330 V
- Varistor Voltage (Min)
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 390 V
- Varistor Voltage (Max)
- 429 V
- Current - Surge
- 6.5 kA
- Energy
- 130J
- Capacitance @ Frequency
- 1000 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- Disc 20mm