首頁 > LITTELFUSE代理商 > SPHV24-01ETG-C
影像僅供參考,以產品規格為準
SPHV24-01ETG-C
型號描述:
50V Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-882
型號:
SPHV24-01ETG-C
品牌:
LITTELFUSE
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
50V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
17pF @ 1MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)