8.0SMDJ70CA
- 型號描述:
113V Clamp 71A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
- 型號:
- 8.0SMDJ70CA
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AB, SMC
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 71A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 70V
- Supplier Device Package
- DO-214AB (SMCJ)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 113V
- Power - Peak Pulse
- 8000W (8kW)