8.0SMDJ40CA-T7
- 型號描述:
64.5V Clamp 124.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
- 型號:
- 8.0SMDJ40CA-T7
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 40V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 44.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 64.5V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 124.1A
- Power - Peak Pulse
- 8000W (8kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)