0FLU011.T
- 型號描述:
11A 1 kVAC 1 kVDC Fuse Cartridge Requires Holder
- 型號:
- 0FLU011.T
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Package / Case
- 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
- Size / Dimension
- 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
- Current Rating (Amps)
- 11A