0508.500MXP
- 型號描述:
500 mA 1 kV 1000 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
- 型號:
- 0508.500MXP
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Mounting Type
- Requires Holder
- Fuse Type
- Cartridge, Ceramic
- Current Rating (Amps)
- 500 mA
- Voltage Rating - AC
- 1 kV
- Voltage Rating - DC
- 1000 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 10kA
- Melting I²t
- Approval Agency
- CE, cULus
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.248" Dia x 1.260" L (6.30mm x 32.00mm)