0468.500NRHF
- 型號描述:
500 mA 63 V 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
- 型號:
- 0468.500NRHF
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 10-16工作天
數量:
- Mounting Type
- Surface Mount
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Current Rating (Amps)
- 500 mA
- Voltage Rating - AC
- 63 V
- Voltage Rating - DC
- 63 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Melting I²t
- Approval Agency
- CSA, UL
- Operating Temperature
- -55°C ~ 90°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm)