首頁 > LITTELFUSE代理商 > 0466.200NRHF
影像僅供參考,以產品規格為準
0466.200NRHF
型號描述:
200 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
0466.200NRHF
品牌:
LITTELFUSE
交期:
10-16工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Color
Size / Dimension
0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 90°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Current Rating (Amps)
200 mA
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V