首頁 > LITTELFUSE代理商 > 0466.200NR
影像僅供參考,以產品規格為準
0466.200NR
型號描述:
200 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
0466.200NR
品牌:
LITTELFUSE
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
200 mA
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
5.5E-4
Approval Agency
CSA, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 90°C
Color
Size / Dimension
0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm)