首頁 > LITTELFUSE代理商 > 045303.5MR
影像僅供參考,以產品規格為準
045303.5MR
型號描述:
3.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
型號:
045303.5MR
品牌:
LITTELFUSE
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Current Rating (Amps)
3.5 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Fast Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
2.469
Approval Agency
CSA, PSE, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)