首頁 > LITTELFUSE代理商 > 0313.150HXP
影像僅供參考,以產品規格為準
0313.150HXP
型號描述:
150 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
型號:
0313.150HXP
品牌:
LITTELFUSE
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
150 mA
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
0.27
Approval Agency
CE, CSA, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)