0312.375HXP
- 型號描述:
375 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
- 型號:
- 0312.375HXP
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Size / Dimension
- 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Fast Blow
- Approval Agency
- CE, CSA, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 35A
- Current Rating (Amps)
- 375 mA
- Voltage Rating - AC
- 250 V