0298400.ZXH
- 型號描述:
400 A 32 V Fuse Automotive Bolt Mount Auto Link
- 型號:
- 0298400.ZXH
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Auto Link
- Color
- Violet
- Size / Dimension
- 1.149" L x 0.750" W x 0.422" H (29.20mm x 19.05mm x 10.72mm)
- Fuse Type
- Automotive
- Mounting Type
- Bolt Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Response Time
- Slow Blow
- Approval Agency
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 2kA
- Current Rating (Amps)
- 400 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V