0298250.ZXEH
- 型號描述:
250 A 32 V Fuse Automotive Bolt Mount Auto Link
- 型號:
- 0298250.ZXEH
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 10-16工作天
數量:
- Current Rating (Amps)
- 250 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V
- 2kA
- Melting I²t
- Approval Agency
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Color
- Pink
- Size / Dimension
- 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)