首頁 > LITTELFUSE代理商 > 0273.100H
影像僅供參考,以產品規格為準
0273.100H
型號描述:
100 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Through Hole Radial, Can, Vertical
型號:
0273.100H
品牌:
LITTELFUSE
交期:
10-16工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Through Hole
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
100 mA
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
Radial, Can, Vertical
Breaking Capacity @ Rated Voltage
10kA
Melting I²t
3.85E-4
Approval Agency
CSA, QPL, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Color
Size / Dimension
0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm)