026303.5HAT1L
- 型號描述:
3.5 A 250 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Through Hole Axial
- 型號:
- 026303.5HAT1L
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Mounting Type
- Through Hole
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Current Rating (Amps)
- 3.5 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- Axial
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Melting I²t
- 2.33
- Approval Agency
- CSA, PSE, UR
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)