021806.3MXP
- 型號描述:
6.3 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
- 型號:
- 021806.3MXP
- 交期:
- 7-12工作天
- Current Rating (Amps)
- 6.3 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 63A
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)