02163.15MXP
- 型號描述:
3.15 A 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 5mm x 20mm
- 型號:
- 02163.15MXP
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Color
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
- Fuse Type
- Cartridge, Ceramic
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Fast Blow
- Approval Agency
- CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1.5kA
- Current Rating (Amps)
- 3.15 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V