首頁 > LITTELFUSE代理商 > 0215.315HXP
影像僅供參考,以產品規格為準
0215.315HXP
型號描述:
315 mA 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
0215.315HXP
品牌:
LITTELFUSE
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge, Ceramic
Current Rating (Amps)
315 mA
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
5mm x 20mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
1.5kA
Melting I²t
0.975
Approval Agency
CE, SEMKO, UL, VDE
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)