首頁 > LITTELFUSE代理商 > 01550320ZXU
影像僅供參考,以產品規格為準
01550320ZXU
型號描述:
Fuse Holder 20 A 32V 1 Circuit Blade Panel Mount
型號:
01550320ZXU
品牌:
LITTELFUSE
交期:
10-16工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Panel Mount
Fuse Size
0.75" L x 0.2" W (19.1mm x 5.1mm)
Current Rating (Amps)
20 A
For Use With/Related Products
ATC, ATO
Fuse Type
Blade
Fuseholder Type
Holder
Number of Circuits
1
Voltage
32V