01500322H
- 型號描述:
Fuse Holder 15 A 500V 1 Circuit Cartridge Free Hanging (In-Line)
- 型號:
- 01500322H
- 品牌:
- LITTELFUSE
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Fuse Size
- 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm)
- Current Rating (Amps)
- 15 A
- For Use With/Related Products
- 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
- Fuse Type
- Cartridge
- Fuseholder Type
- Holder
- Number of Circuits
- Voltage
- 500V