0453.500MR
- 型號描述:
500 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
- 型號:
- 0453.500MR
- 品牌:
- "LITTELFUSE, INC."
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Size / Dimension
- 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Fast Blow
- Approval Agency
- CSA, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Current Rating (Amps)
- 500 mA
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V