CAB.M32.GLA.C52GZ
- 型號描述:
32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
INTERCONNECT CIRCULAR
- 型號:
- CAB.M32.GLA.C52GZ
- 品牌:
- LEMO
- 1
- Packaging
- Bulk
- Features
- Backshell
- Connector Type
- Plug, Male Pins
- Color
- Gray
- Voltage Rating
- Current Rating (Amps)
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Shielding
- Unshielded
- Number of Positions
- 32
- Orientation
- B
- Shell Size - Insert
- M32
- Operating Temperature
- -50°C ~ 150°C
- Fastening Type
- Push-Pull
- Termination
- Solder Cup
- Ingress Protection
- IP50 - Dust Protected
- Cable Opening
- 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)