首頁 > LEMO / REDEL代理商 > CAB.M12.GLA.C52GZ
影像僅供參考,以產品規格為準
CAB.M12.GLA.C52GZ
型號描述:
環形推拉連接器
型號:
CAB.M12.GLA.C52GZ
品牌:
LEMO / REDEL
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Backshell
Connector Type
Plug, Male Pins
Color
Gray
Voltage Rating
Current Rating (Amps)
7A
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Shielding
Unshielded
Number of Positions
12
Orientation
B
Shell Size - Insert
M12
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C
Fastening Type
Push-Pull, Detent Lock
Termination
Solder Cup
Ingress Protection
IP50 - Dust Protected
Cable Opening
0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm)