首頁 > L-com代理商 > CA-MMNFBCN19
影像僅供參考,以產品規格為準
CA-MMNFBCN19
型號描述:
Cable Assembly Coaxial N-Type to MMCX 19.000" (482.60mm)
COAX CBL N-TYPE TO MMCX 19"
型號:
CA-MMNFBCN19
品牌:
L-com
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
Color
Black
Length
19.000" (482.60mm)
Style
N-Type to MMCX
Operating Temperature
Cable Type
Ingress Protection
1st Connector
N-Type Jack
2nd Connector
MMCX Plug
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Female
2nd Contact Gender
Male
Overall Impedance
50 Ohms