首頁 > L-Com代理商 > N520P-C19-20-25F
影像僅供參考,以產品規格為準
N520P-C19-20-25F
型號描述:
25.00' (7.62m) Power Cord Black NEMA N5-20P To IEC 320-C19 SJT
AC 電源線 NEMA 5-20P to C19 Power Cord - 20 Amp-25 FT
型號:
N520P-C19-20-25F
品牌:
L-Com
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Style
Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
1st Connector
NEMA N5-20P
2nd Connector
IEC 320-C19
Number of Conductors
3
Cord Type
SJT
Wire Gauge
12 AWG
Shielding
Unshielded
Length
25.00' (7.62m)
Approval Agency Marking
Approved Countries
Color
Black
Voltage Rating
125V
Current Rating (Amps)
20A
Operating Temperature
105°C