06035J0R1PBSTR
型號描述:
0.1 pF Thin Film Capacitor 50 V 0603 (1608 Metric)
型號:
06035J0R1PBSTR
品牌:
Kyocera AVX Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Capacitance
0.1 pF
Tolerance
±0.02pF
Voltage - Rated
50 V
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
RF, High Q, Low Loss
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Height - Seated (Max)
0.029" (0.73mm)