06033D105MAT2A
- 型號描述:
1 μF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- 06033D105MAT2A
- 品牌:
- Kyocera AVX
- 交期:
- 10-18工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- Capacitance
- 1 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- X5R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.037" (0.95mm)