0402ZK180GBSTR
- 型號描述:
18 pF Thin Film Capacitor 10 V 0402 (1005 Metric)
- 型號:
- 0402ZK180GBSTR
- 品牌:
- Kyocera AVX
- 交期:
- 10-18工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 18 pF
- Tolerance
- ±2%
- Voltage - Rated
- 10 V
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- RF, High Q, Low Loss
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.50mm)