04026W106MAT2A
- 型號描述:
10 μF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric)
- 型號:
- 04026W106MAT2A
- 品牌:
- Kyocera AVX Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Temperature Coefficient
- X6S
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Thickness (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10 µF