SBSPP1000102MXR
- 型號描述:
LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 1 A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
FILTER LC(PI) 1000PF SMD
- 型號:
- SBSPP1000102MXR
- 品牌:
- Knowles Syfer
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Voltage - Rated
- 100V
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Low Pass
- Operating Temperature
- Values
- C = 1000pF
- Height
- 0.071" (1.80mm)
- Attenuation Value
- 37dB @ 100MHz
- Filter Order
- 3rd
- Applications
- General Purpose
- Technology
- LC (Pi)
- Center / Cutoff Frequency
- Resistance - Channel (Ohms)
- ESD Protection
- No
- Number of Channels
- 1
- Current
- 1 A