CMR06F112JPDP
型號描述:
1100 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 1100pF 500V +/- 5% tol
型號:
CMR06F112JPDP
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
26
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
1100 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
500 V
Dielectric Material
Mica
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial
Lead Spacing
0.350" (8.90mm)
Features
General Purpose
Size / Dimension
0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm)
Height - Seated (Max)
0.520" (13.20mm)