CMR04C2R0DODM
型號描述:
2 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 CMR MICA
型號:
CMR04C2R0DODM
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
46
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
2 pF
Tolerance
±0.5pF
Voltage - Rated
500 V
Dielectric Material
Mica
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial
Lead Spacing
0.150" (3.80mm)
Features
General Purpose
Size / Dimension
0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max)
0.331" (8.40mm)