CD19FD561JO3F
型號描述:
560 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 560pF 500V 5%
型號:
CD19FD561JO3F
品牌:
Knowles / Illinois Capacitor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
560 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
500 V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.343" (8.70mm)
Size / Dimension
0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm)
Height - Seated (Max)
0.512" (13.00mm)