CD19FD122FO3F
型號描述:
1200 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 1200pF 500V 1%
型號:
CD19FD122FO3F
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
1200 pF
Tolerance
±1%
Voltage - Rated
500 V
Dielectric Material
Mica
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial
Lead Spacing
0.343" (8.70mm)
Features
General Purpose
Size / Dimension
0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Height - Seated (Max)
0.520" (13.20mm)