CD17ED750JO3F
- 型號描述:
75 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 75pF 500V 5%
- 型號:
- CD17ED750JO3F
- 品牌:
- Knowles / Illinois Capacitor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 100
數量:
- Capacitance
- 75 pF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 500 V
- Dielectric Material
- Mica
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Radial
- Lead Spacing
- 0.232" (5.90mm)
- Features
- RF, High Q, Low Loss
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.358" (9.10mm)