CD15FD271JO3F
型號描述:
270 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 270pF 500V 5%
型號:
CD15FD271JO3F
品牌:
Knowles / Illinois Capacitor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
270 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
500 V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Size / Dimension
0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max)
0.390" (9.90mm)