CD15ED680JO3
型號描述:
68 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 MICA 68pF500VJ
型號:
CD15ED680JO3
品牌:
Knowles / Illinois Capacitor
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
68 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
500 V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Size / Dimension
0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
Height - Seated (Max)
0.358" (9.10mm)