CD15ED470JO3F
型號描述:
47 pF Mica Capacitor 500 V Radial
雲母電容器 47pF 500V 5%
型號:
CD15ED470JO3F
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Features
General Purpose
Package / Case
Radial
Size / Dimension
0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Dielectric Material
Mica
Height - Seated (Max)
0.358" (9.10mm)
Capacitance
47 pF
Voltage - Rated
500 V