首頁 > Knowles Novacap代理商 > C06BL851X-5UN-X0T
影像僅供參考,以產品規格為準
C06BL851X-5UN-X0T
型號描述:
850 pF 50V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric)
CAP CER 850PF 50V 0603
型號:
C06BL851X-5UN-X0T
品牌:
Knowles Novacap
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient
Size / Dimension
0.060" L x 0.031" W (1.52mm x 0.79mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
RF, Microwave, High Frequency
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.030" (0.76mm)
Failure Rate
Capacitance
850 pF