C06BL851X-1UN-X0T
- 型號描述:
850 pF 100V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric)
CAP CER 850PF 100V 0603
- 型號:
- C06BL851X-1UN-X0T
- 品牌:
- Knowles Novacap
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 100V
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Temperature Coefficient
- Size / Dimension
- 0.060" L x 0.031" W (1.52mm x 0.79mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- RF, Microwave, High Frequency
- Lead Spacing
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.036" (0.91mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 850 pF