32FB4406A-F
型號描述:
馬達啟動電容器和馬達運行電容器 6uF 440V 10%
型號:
32FB4406A-F
品牌:
Knowles / Illinois Capacitor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
63
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
6µF
Tolerance
±10%
Voltage Rating - AC
440V
Voltage Rating - DC
Dielectric Material
Polypropylene (PP), Metallized
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C
Polarization
Applications
Motor Run
Lead Spacing
0.813" (20.64mm)
Size / Dimension
2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip
Height - Seated (Max)
2.440" (61.98mm)