293150B202JO0
- 型號描述:
2000 pF Mica Capacitor 15 kV Axial, Can
雲母電容器 TRANSMITTING MICA
- 型號:
- 293150B202JO0
- 品牌:
- Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 5
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±5%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- Axial, Can
- Size / Dimension
- Mounting Type
- Requires Holder
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- Dielectric Material
- Mica
- Height - Seated (Max)
- Capacitance
- 2000 pF
- Voltage - Rated
- 15 kV