293150B132JO0
型號描述:
1300 pF Mica Capacitor 15 kV Disk, Metal Fitting - Threaded
雲母電容器 TRANSMITTING MICA
型號:
293150B132JO0
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:5
Capacitance
1300 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
15 kV
Dielectric Material
Mica
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Requires Holder
Package / Case
Disk, Metal Fitting - Threaded
Lead Spacing
Features
General Purpose
Size / Dimension
3.500" Dia (88.90mm)
Height - Seated (Max)
2.562" (65.07mm)