29280B272JO0
型號描述:
2700 pF Mica Capacitor 8 kV Disk, Metal Fitting - Threaded
雲母電容器 2700pF 8kV 5% High Voltage
型號:
29280B272JO0
5
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
2700 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
8 kV
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
2.500" Dia (63.50mm)
Height - Seated (Max)
2.562" (65.07mm)