29240B133JO0
型號描述:
0.013 μF Mica Capacitor 4 kV Disk, Metal Fitting - Threaded
雲母電容器 TRANSMITTING MICA
型號:
29240B133JO0
品牌:
Knowles / Illinois Capacitor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:5
Capacitance
0.013 µF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
4 kV
Dielectric Material
Mica
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Requires Holder
Package / Case
Disk, Metal Fitting - Threaded
Lead Spacing
Features
General Purpose
Size / Dimension
2.500" Dia (63.50mm)
Height - Seated (Max)
2.562" (65.07mm)